Artykuły

Czy dobór części do samochodu jest łatwy?

Często zdarza się że ludzie nie znają nazw podzespołów w aucie lub nie wiedzą gdzie one powinny się znajdować. Z tej okazji jeden ze sklepów uruchomił specjalny dział, dzięki któremu w łatwy sposób można dowiedzieć się co opisuje dana cecha produktu.

Read More

Jak jest zbudowany i jak działa alternator samochodowy?

Wystąpienie objawów świadczących o niesprawności układu ładowania w samochodzie, najczęściej utożsamiane jest ze złą kondycją akumulatora. Okazuje się jednak, że w większości przypadków problem nie jest związany z samą baterią, a prądnicą prądu przemiennego.

Read More 0 Comments

Jak samodzielnie wymienić chłodnicę na nową?

Read More 0 Comments

Oryginalne części do samochodów z różnych regionów świata

Jakość i właściwe dobranie części samochodowych do konkretnej marki pojazdu odgrywa kluczową rolę dla jego prawidłowego funkcjonowania i bezpiecznej eksploatacji. Dlatego też sklep internetowy z częściami iParts.pl posiada w swojej ofercie oryginalne części do samochodów różnych światowych marek, w tym m.in. samochodów japońskich, koreańskich, francuskich czy amerykańskich.

Read More 0 Comments

Punkty Vitay za zakupy w iParts.pl

Z przyjemnością informujemy, że sklep motoryzacyjny iParts.pl dołączył do akcji koncernu Orlen - Vitay Club. Oznacza to, że od teraz możecie gromadzić punkty także za zakupy w iParts.pl w programie Vitay. Za każdy wydany 1 PLN w sklepie, można zdobyć aż 7 punktów.

Read More 0 Comments

Dobra praktyka

Przestoje ciężarówek to coś, na co kierowca i flota nie mogą sobie pozwolić. Dlatego tiry należy naprawiać profesjonalnie, stosując wysokiej jakości części zamienne do aut ciężarowych, i przede wszystkim na czas, zgodnie z interwałami przewidzianymi przez producenta.

Read More 1 Comments

Sprawdzamy poziom oleju w silniku

To niemożliwe, by silnik funkcjonował bez odpowiedniego smarowania. Pośród kierowców istnieje nawet powiedzenie, które głosi: 'Kto smaruje, ten jedzie'. Trudno się z tym nie zgodzić. Współczesny olej silnikowy stanowi bowiem integralny element konstrukcyjny jednostki napędowej.

Read More 0 Comments

iParts.pl prezentuje nowe produkty!

W ofercie dystrybucyjnej iParts.pl pojawiły się nowe auto części! Są to między innymi lampy, elementy karoseryjne i el. układu chłodzenia sygnowane brandem LORO, części samochodowe DENCKERMANN, Filtry UFI i oświetlenie niemieckiej marki NARVA. Oferowane produkty to wysokiej jakości części zamienne stosowane przez kierowców na całym świecie.

Read More 0 Comments

Sprawdź program partnerski sklepu iParts.pl

Ruszył program partnerski iParts! Użytkownicy stają przed wspaniałą okazją, by zgromadzić dodatkowy dochód. Jeżeli prowadzicie bloga, forum lub inne ciekawe strony z tematyką motoryzacyjną, to szansa właśnie dla was.


Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Prowadzisz własną stronę internetową lub bloga? A może udzielasz się na portalach społecznościowych lub forach? Dzięki iParts możesz zacząć na tym zarabiać! Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym systemie, a otrzymasz dostęp do programu partnerskiego iParts.

Read More 0 Comments

Alkomaty i testery trzeźwości w iParts.pl!

Sklep internetowy iParts.pl wprowadza do oferty nową kategorię produktów – alkomaty i testery trzeźwości.

Read More 0 Comments